رزرو ماشین های خارجی

اجاره خودرو با تراونر

مدتی می‌شود که اجاره خودرو در کشورهای خارجی در بین ایرانیان جا افتاده است و کسانی که دوست ندارند از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند و محدودیتی در رفت‌و‌آمد نداشته باشند، خودرو اجاره می‌کنند اما باید بدانیدکه اجاره خودرو در همه‌ی مقاصد سفرتان مناسب نیست و باید قبل از اجاره، اطلاعاتی درباره‌ی ماشین‌ها، تامین‌کننده‌ها و شرایط و خدمات اجاره خودرو در کشورهای خارجی کسب کنید.

سایت تراونر این شرایط را فراهم کرده است تا ایرانیان بتوانند در کشورهای مختلف جهان خودرو اجاره کنند و با پرداخت شتابی و با ریال مبلغ کرایه را بپردازند. تنوع بالای خودرو از خودروهای کوچک و شهری تا لوکس و شاسی بلند، این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا بهترین گزینه را با قیمت مناسب و شرایط استثنایی پیدا کنید. خودروهایی از شرکت‌های معتبر مانند مرسدس بنز (Benz)، کیا (Kia)، نیسان (Nissan)، ولوو (Volvo)، بی‌ام‌دبلیو (BMW)، هیوندای (Hyundai)، لکسوس (Lexus) و ... امنیت و راحتی را در سفر به وجود می‌آورند. ، GPS، صندلی کودک و ... می‌شود. شرایط بیمه‌ی خودرو و شرایط کلی اجاره را هم حتما بخوانید. تنها مشکلی که برای ایرانیان در حال حاضر وجود دارد دادن کردیت کارت مانند ویزا کارت و مستر کارت به نام شخص به عنوان تضمین، برای خسارت یا مشکلات احتمالی است. قیمت خودروها بستگی به امکانات و روزهایی که شما می‌خواهید خودرو را اجاره کنید دارد.

راهنمای اجاره خودرو در کشورهای خارجی

قبل از هر اقدامی برای اجاره خودرو در کشورهای خارجی، ببینید آیا اجاره خودرو در کشور مقصدتان به صرفه است یا خیر؟ برای مثال اگر می‌خواهید به صربستان بروید و جاهای دیدنی بلگراد را ببینید، باید برای اجاره‌ی یک روزه خودرو "فیات 500" باید حدود 75 دلار بپردازید در حالی که سوار شدن اتوبوس و حمل‌و‌نقل عمومی در این کشور بسیار ارزان است، پس حتما قیمت وسایل نقلیه عمومی کشور مقصد را با قیمت اجاره خودرو در آن کشور مقایسه کنید.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید گواهینامه و قوانین است. در برخی از کشورها گواهینامه شما حتما باید بین‌المللی باشد تا اجازه رانندگی داشته باشید. سن شما برای اجاره خودرو نیز باید حداقل 18 سال و حداکثر 80 سال باشد که بستگی به قانون آن کشور دارد. در چین شما حتما باید خودرو را با راننده اجاره کنید چون با علائم و تابلوهای راهنمایی چینی آشنا باشید.

حالا وقت آن رسیده تا خودرویی که دوست دارید اجاره کنید. خودروها مدل‌های مختلفی مانند اتومات و دستی دارند که براساس مهارت‌تان یکی را انتخاب کنید. برخی از تامین‌کنندگان قوانین خاص خودشان را دارند. برای مثال خودرویی که با باک پُر تحویل گرفتید حتما باید با باک پُر تحویل دهید یا محدودیت‌هایی در مسافت و کیلومترهایی که طی می‌کنید دارند. برخی از تامین‌کنندگان برای خودروی خود خدمات بیشتری می‌گذارند که شما می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. این خدمات شامل گرم‌کن صندلی، GPS، صندلی کودک و ... می‌شود. شرایط بیمه‌ی خودرو و شرایط کلی اجاره را هم حتما بخوانید. تنها مشکلی که برای ایرانیان در حال حاضر وجود دارد دادن کردیت کارت مانند ویزا کارت و مستر کارت به نام شخص به عنوان تضمین، برای خسارت یا مشکلات احتمالی است. قیمت خودروها بستگی به امکانات و روزهایی که شما می‌خواهید خودرو را اجاره کنید دارد.
به طور کلی برای اجاره خودرو به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1. گاهی وقت‌ها شما خودرویی که از یک مکان تحویل گرفته‌اید را می‌توانید در مکان دیگر که از قبل تعیین کرده‌اید تحویل دهید. این مکان دیگر حتی می‌تواند شهر یا کشور متفاوت باشد.
  2. خودرویی که انتخاب می‌کنید براساس تعداد نفرات‌تان باشد. برای 2 نفر شاید یک خودرو کیا پیکانتو کافی باشد اما اگر با خانواده سفر می‌کنید خودرویی مانند سوزوکی گرندویتارا انتخاب کنید تا سرنشینان خودرو آسوده و راحت باشند.
  3. وقتی خودرو رو با باک پُر تحویل می‌گیرید با باک پُر تحویل دهید با هزینه سوخت را به عنوان پیش‌پرداخت بدهید. برخی از تامین‌کننده‌ها تحویل با باک پُر ندارند که بسیار خوب است.
  4. خودرو را خارج از فرودگاه تحویل بگیرید چون وقتی داخل فرودگاه بخواهید تحویل بگیرید 10 تا 30 درصد قیمت افزایش پیدا کند.
  5. خودرو را برای ساعات بیشتر از نیازتان اجاره کنید. اگر فکر می‌کنید ساعت 10 صبح دیگر نیازی به خودرو ندارید و می‌خواهید آن را تحویل دهید، زمان تحویل را ساعت 12 یا 13 تنظیم کنید چون ترافیک و چیزهای غیر قابل پیش‌بینی ممکن است رخ بدهند.

مشاوره و پشتیبانی

اگر خودروی خود را اجاره کردید و هنوز هم سوالاتی دارید یا بین چند خودرو تردید و شک دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. تیم مشاوره و پشتیبانی ما از دو راه تماس تلفنی با شماره 02142062 و چت آنلاین، منتظر پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند تا بهترین‌ها را انتخاب کنید.

هتل های کشور های مختلف را بشناسید