رزرو هتل در ارمنستان با کارت شتابی | قیمت هتل های ارمنستان | تراونر

هتل ارمنستان


نزدیکی ارمنستان به ایران باعث شده که خیلی‌ها به این کشور سفر کنند. برای رزرو هتل در ارمنستان از جمله موارد مهم برای مسافران، قیمت هتل‌‌های ارمنستان، نزدیک بودن به جاهای دیدنی ارمنستان و مراکز خرید است. برای اقامتی راحت و رزرو هتل در ارمنستان چندین گزینه پیش رو دارید.

نقشه

در نقشه زیر آدرس هتل‌هایی که در متن نوشته‌ایم را برای‌تان مشخص کرده‌ایم؛ علاوه بر این، هتل‌های دیگری هم در نقشه مشخص شده که در سفر به ارمنستان می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

چه هتلی در ارمنستان برای من مناسب است؟

هتل‌های نزدیک به هزار پله ارمنستان

نمی‌شود کسی به ارمنستان برود و هزار پله را نبیند. نزدیک‌ترین هتل ارمنستان به این جای دیدنی هتل 3 ستاره meg است که تنها 200 متر با هزار پله فاصله دارد. با رزرو این هتل، در زمان اقامت در ارمنستان تنها با جند دقیقه پیاده‌روی به هزار می‌رسید.

هتل‌های ارمنستان نزدیک به جاهای دیدنی

برای رزرو هتل در ارمنستان که نزدیک به جاهای دیدنی باشد هتل 4 ستاره Tufenkian historic را به دلیل نزدیک بودن به معروف‌ترین میدان ایروان یعنی میدان جمهوری و هتل 5 ستاره Radisson blu را به دلیل نزدیک بودن به پارک پیروزی و کوه آرارات پیشنهاد می‌کنیم. اگر قصد رزرو هتل ارمنستان که 4 یا 5 ستاره باشد را دارید، این دو هتل گزینه‌های خوبی هستند.

ارزان‌ترین هتل‌های ارمنستان

قیمت هتل‌ ارمنستان از مواردی‌ست که مسافران به آن اهمیت می‎دهند. ما به شما برای رزرو هتل ارزان در ارمنستان هتل 3 ستاره Ibis Hotel Yerevan و meg را پیشنهاد می‌کنیم. با رزرو هتل ارزان در ارمنستان می‌توانید بودجه خود را صرف موارد دیگر مثل خرید کنید. برای مشاهده‌ی قیمت یک شب هتل در ارمنستان می‌توانید از سرچ باکس بالای صفحه جستجوی خود را انجام دهید.

هتل در ارمنستان مناسب زوج‌های جوان

اگر سفر به ارمنستان را برای ماه عسل‌تان انتخاب کرده‌اید هتل 4 ستاره Republica ایروان به دلیل داشتن امتیاز 9.7 از طرف زوج‌های جوان در سایت بوکینگ می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای رزرو هتل در ارمنستان باشد.

هتل در ارمنستان مناسب خانواده

کسانی‌که قصد سفر به ایروان با فرزندشان را دارند، برای رزرو هتل در ارمنستان باید مواردی را در نظر بگیرند. هتل 5 ستاره Radisson blu ایروان با داشتن خدمات نگهداری از کودکان، کار را برای شما راحت کرده است و برای رزرو هتل در ارمنستان می‌توانید آن را جزو گزینه‌های خود قرار دهید.

بهترین هتل‌های ارمنستان برای سفر کاری

هتل 5 ستاره گِرَند هتل (Grand Hotel) با داشتن اتاق کنفرانس شرایط خوبی را برای رزرو هتل در ارمنستان مخصوص بیزینس‌من‌ها فراهم کرده است. اگر سفر شما به ارمنستان کاریست، برای رزرو هتل در ارمنستان می‌توانید این هتل را در نظر داشته باشید.

مطالب هتل های ارمنستان را بخوانید