هتل بلگراد


قصد سفر به بلگراد صربستان را دارید؟ برای رزرو هتل در بلگراد صربستان چه چیزهایی برای شما مهم است؟ قیمت هتل‌های بلگراد، نزدیکی به جاهای دیدنی صربستان و مراکز خرید از مواردیست که معمولا برای گردشگران مهم است و شاید برای شما هم مهم باشد.

نقشه

در نقشه زیر آدرس هتل‌های که در متن نوشته‌ایم را برای‌تان مشخص کرده‌ایم؛ علاوه بر این، هتل‌های دیگری هم در نقشه مشخص شده که در سفر به بلگراد می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

چه هتلی در بلگراد برای من مناسب است؟

هتل‌های نزدیک به رود دانوب بلگراد

برای رزرو هتل در صربستان داشتن دید خوب به رود دانوب برای گردشگران مهم بوده است. ما در اینجا یکی از هتل‌های بلگراد را که نزدیک این رود است، به شما معرفی می کنیم. هتل 4 ستاره Prag تنها 10 دقیقه با دانوب فاصله دارد.

هتل‌های بلگراد نزدیک به جاهای دیدنی

برای رزرو هتل در بلگراد صربستان هتل 5 ستاره اسکوئر ناین گزینه‌ی خوبیست. این هتل به رود دانوب، قلعه‌ی بلگراد و موزه‌ی ملی بلگراد نزدیک است.

ارزان‌ترین هتل‌های بلگراد صربستان

بسیاری از مسافران پیش از سفر به صربستان، قیمت هتل‌های بلگراد را چک می‌کنند و به دنبال هتل ارزان در بلگراد می‌گردند. برای رزرو هتل ارزان در بلگراد هتل 3 ستاره گارنی بالکان و هتل رکس را می‌توانید انتخاب کنید.

هتل در بلگراد مناسب زوج‌های جوان

سفر به صربستان نیازی به ویزا ندارد و به همین دلیل، انتخاب خیلی از زوج‌های جوان است. زوج‌های جوان در سفر به بلگراد می‌توانند در هتل 4 ستاره رادیسون بلو اقامت کنند.

هتل در بلگراد صربستان مناسب خانواده

قیمت هتل بلگراد تنها موردی نیست که مسافران به آن توجه می‌کنند؛ موارد دیگری هم وجود دارد که برای رزرو هتل در بلگراد مهم است؛ مثلا خانواده‌ها به دنبال هتلی هستند که مناسب آن‌ها باشد. هتل 3 ستاره گارنی بالکان و هتل 5 ستاره متروپل پالاس، هتل‌های محبوب خانواده‌ها هستند.

بهترین هتل‌های بلگراد برای سفر کاری

هتل 4 ستاره پراگ با داشتن 3 سالن کنفرانس، می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای اقامت در بلگراد مخصوص بیزنس‌من‌ها باشد.

مطالب هتل های صربستان را بخوانید