هتل دبی


امارات؛ کشوری مدرن و کمی گران است. برای اقامت و رزرو هتل در دبی امارات باید مواردی را در نظر داشت. قیمت هتل‌های دبی، نزدیکی به جاهای دیدنی امارات و مراکز خرید از گزینه‌هاییست که برای مسافران امارات مهم بوده است. اگر این موارد برای شما هم مهم است، در ادامه با تراونر همراه باشید تا بهترین هتل‌های دبی و ابوظبی را براساس سلایق‌تان پیدا کنید.

نقشه

در نقشه زیر آدرس هتل‌های که در متن نوشته‌ایم را برای‌تان مشخص کرده‌ایم؛ علاوه بر این، هتل‌های دیگری هم در نقشه مشخص شده که در سفر به دبی و ابوظبی می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

چه هتلی در دبی برای من مناسب است؟

هتل‌های نزدیک به برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی آنقدر معروف است که نیازی به معرفی ندارد. هتل 4 ستاره Manzil Downtown از هتل‌های دبی نزدیک این برج است. این هتل تا برج خلیفه، 900 متر فاصله دارد که با حدود 11 دقیقه پیاده‌روی به آن می‌رسید.

هتل‌های دبی و ابوظبی نزدیک به جاهای دیدنی

تردد در دبی و ابوظبی بدون ماشین کمی سخت است چراکه هتل‌ها تا جاهای دیدنی معمولا فاصله‌ی نسبتا زیادی دارند. برای رزرو هتل در دبی هتل 4 ستاره تاورز روتانا و اقامت در ابوظبی، هتل 5 ستاره فور سیزن پیشنهاد می‌شود؛ فاصله‌ی هتل تاورز روتانا تا قاب دبی و هتل فور سیزن تا موزه لوور 10 دقیقه با ماشین است.

ارزان‌ترین هتل‌های دبی و ابوظبی

قبل از سفرتان قیمت هتل‌های دبی و ابوظبی را بررسی کنید. قطعا متوجه می‌شوید برای رزرو هتل ارزان دبی شهر خوبی نیست؛ با این حال، با انتخاب هتل‌های 3 ستاره مثل روو ترید سنتر دبی می‌توانید هزینه سفرتان را کاهش دهید. هتل 3 ستاره سنترو یاس ابوظبی هم برای اقامت در ابوظبی پیشنهاد می‌شود.

هتل در دبی و ابوظبی مناسب زوج‌های جوان

زوج‌های جوان برای رزرو هتل در امارات، می‌توانند هتل 5 ستاره جمیرا ابوظبی در برج‌های اتحاد را برای داشتن یک ماه عسل رویایی انتخاب کنند. این افراد در سایت بوکینگ به هتل جمیرا امتیاز 9.3 داده‌اند. زوج‌های جوان با اقامت در هتل 5 ستاره آدرس مارینا دبی، سفری خاطره‌انگیز خواهند داشت.

هتل در امارات مناسب خانواده و افراد مجرد

قیمت هتل‌های دبی و ابوظبی تنها دغدغه مسافران نیست؛ برای رزرو هتل در دبی و ابوظبی فاکتورهای دیگری هم موثر است؛ مثلا هتل 5 ستاره رافلز دبی، به دلیل پذیرش رایگان کودکان زیر 12 سال، محبوب خانواده‌هاست. هتل 4 ستاره الافت هم می‌تواند گزینه خوبی برای اقامت خانواده‌ها در ابوظبی باشد. مسافرانی که تنها سفر می‌کنند می‌توانند هتل 4 ستاره کریستال ابوظبی را انتخاب کنند.

بهترین هتل‌های دبی و ابوظبی برای سفر کاری

هتل 3 ستاره روو ترید سنتر مناسب بیزنس‌من‌ها و کسانیست که برای نمایشگاه‌های مختلف به دبی سفر می‌کنند.

مطالب هتل های دبی را بخوانید