هتل گرجستان


سفر به گرجستان از جمله مقاصدی‌ست که به دلیل نداشتن ویزا این روزها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. قیمت هتل‌های تفلیس و باتومی، نزدیک بودن به جاهای دیدنی گرجستان و مراکز خرید از جمله دغدغه‌ی گردشگرانی‌ست که به گرجستان سفر می‌کنند. رزرو هتل در گرجستان از اولین قدم‌هایی است که باید برای سفر به این کشور زیبا بردارید.

نقشه

در نقشه زیر آدرس هتل‌هایی که در متن نوشته‌ایم را برای‌تان مشخص کرده‌ایم؛ علاوه بر این، هتل‌های دیگری هم در نقشه مشخص شده که در سفر به گرجستان می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

چه هتلی در گرجستان برای من مناسب است؟

هتل‌های نزدیک به دریای سیاه گرجستان

می‌خواهید نزدیک جاذبه‌های دیدنی باشید و قیمت هتل گرجستان برای‌تان مهم است؟ در باتومی می‌توانید برای دیدن زیبایی و عظمت دریای سیاه، هتل 3 ستاره باتوس (batus) را از میان هتل‌های گرجستان انتخاب کنید.

هتل‌های گرجستان نزدیک به جاهای دیدنی

برای رزرو هتل در گرجستان نزدیک جاهای دیدنی، هتل 5 ستاره شرایتون (Sheraton) گزینه‌ی خوبی است؛ این هتل نزدیک بلوار باتومی؛ اصلی‌ترین جاذبه‌ی شهر قرار دارد. هتل 5 ستاره رادیسون بلو (Radisson Blu Iveria)، نزدیک بازار رنگ‌ و وارنگ (Dry Bridge) برای اقامت در تفلیس مناسب است.

ارزان‌ترین هتل‌های گرجستان

قیمت هتل‌های تفلیس و باتومی از جمله نگرانی گردشگران در سفر به گرجستان است. ما به شما برای رزرو هتل ارزان در گرجستان، هتل‌های 3 ستاره piazza و Adjara Boutique را پیشنهاد می‌کنیم.

هتل در گرجستان مناسب زوج‌های جوان

اگر قصد دارید برای ماه‌عسل به گرجستان سفر کنید ما به شما هتل 4 ستاره هالیدی‌این (Haliday Inn) را پیشنهاد می‌کنیم. زوج‌های جوان به این هتل امتیاز 8.5 را داده‌اند.

هتل در گرجستان مناسب خانواده

با خانواده قصد سفر به گرجستان را دارید؟ به دنبال رزرو هتل در گرجستان هستید؟ هتل 3 ستاره باتوس (batus) به دلیل داشتن کالسکه و دسترسی به برنامه‌های کودک مناسب کسانی‌است که با خانواده به گرجستان سفر می‌کنند.

بهترین هتل‌های گرجستان برای سفر کاری

برای سفر کاری به گرجستان می‌روید و به دنبال اتاقی ساکت، بدون زرق و برق اضافی برای قرار‌های کاری می‌گردید؟ اگر جواب شما مثبت است هتل 4 ستاره گالری پالاس (Gallery Palace) را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مطالب هتل های گرجستان را بخوانید