رزرو هتل در گرجستان با کارت شتابی | قیمت هتل های تفلیس و باتومی | تراونر

هتل گرجستان


سفر به گرجستان از جمله مقاصدی‌ست که به دلیل نداشتن ویزا این روزها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. قیمت هتل‌های تفلیس و باتومی، نزدیک بودن به جاهای دیدنی گرجستان و مراکز خرید از جمله دغدغه‌های گردشگرانی‌ست که قصد رزرو هتل در گرجستان برای سفر به این کشور را دارند. رزرو هتل در گرجستان از اولین قدم‌هایی است که باید برای سفر به این کشور زیبا بردارید. برای رزرو هتل گرجستان گزینه‌های زیادی در اختیارتان می‌گذارد.

نقشه

در نقشه زیر آدرس هتل‌هایی که در متن نوشته‌ایم را برای‌تان مشخص کرده‌ایم؛ علاوه بر این، هتل‌های دیگری هم در نقشه مشخص شده که در سفر به گرجستان می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

چه هتلی در گرجستان برای من مناسب است؟

هتل‌های نزدیک به دریای سیاه گرجستان

برای رزرو هتل در گرجستان نزدیکی به دریای سیاه و قیمت هتل گرجستان برای‌تان مهم است؟ در باتومی می‌توانید برای دیدن زیبایی و عظمت دریای سیاه، هتل 3 ستاره باتوس (batus) را از میان هتل‌های گرجستان انتخاب کنید.

هتل‌های گرجستان نزدیک به جاهای دیدنی

برای رزرو هتل در گرجستان نزدیک جاهای دیدنی، هتل 5 ستاره شرایتون (Sheraton) گزینه‌ی خوبی است؛ این هتل نزدیک بلوار باتومی؛ اصلی‌ترین جاذبه‌ی شهر قرار دارد. هتل رادیسون بلو (Radisson Blu Iveria)، که از هتل‌های 5 ستاره گرجستان است و نزدیک بازار رنگ‌ و وارنگ (Dry Bridge) قرار دارد، برای اقامت در تفلیس مناسب است. برای انتخاب از میان هتل‌های تفلیس این هتل را در نظر داشته باشید.

ارزان‌ترین هتل‌های گرجستان

قیمت هتل‌های تفلیس و باتومی از جمله نگرانی گردشگران در سفر به گرجستان است. اگر قیمت هتل در گرجستان برای‌تان مهم است، ما به شما برای رزرو هتل ارزان در گرجستان، هتل‌های 3 ستاره piazza و Adjara Boutique را پیشنهاد می‌کنیم. این دو هتل ازجمله هتل‌های 3 ستاره‌اند که برای رزرو هتل در گرجستان با قیمت پایین، می‌توانید در نظر داشته باشید.

هتل در گرجستان مناسب زوج‌های جوان

اگر قصد رزرو هتل در گرجستان برای ماه عسل را دارید، ما به شما هتل 4 ستاره هالیدی‌این (Haliday Inn) را پیشنهاد می‌کنیم. زوج‌های جوان به این هتل امتیاز 8.5 داده‌اند و گزینه‌ی خوبی برای رزرو هتل در تفلیس است.

هتل در گرجستان مناسب خانواده

با خانواده قصد سفر به گرجستان را دارید؟ به دنبال رزرو هتل در گرجستان هستید؟ هتل 3 ستاره باتوس (batus) به دلیل داشتن کالسکه و دسترسی به برنامه‌های کودک مناسب کسانی‌است که به دنبال رزرو هتل در گرجستان برای سفر خانوادگی هستند.

بهترین هتل‌های گرجستان برای سفر کاری

برای سفر کاری به گرجستان می‌روید و به دنبال اتاقی ساکت، بدون زرق و برق اضافی برای قرار‌های کاری می‌گردید؟ اگر جواب شما مثبت است هتل 4 ستاره گالری پالاس (Gallery Palace) را برای رزرو هتل در گرجستان به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مطالب هتل های گرجستان را بخوانید