هتل استانبول


قیمت هتل استانبول، نزدیکی به جاهای دیدنی استانبول و مراکز خرید همیشه برای مسافران ترکیه مهم بوده. برای اقامت و رزرو هتل در استانبول ما چندین پیشنهاد داریم که براساس نیاز شما آنها را اولویت‌بندی کرده‌ایم. مثلا ارزانی هتل استانبول، نزدیکی هتل به میدان تکسیم استانبول می‌تواند جزو همین موارد باشد.

نقشه

در نقشه زیر آدرس هتل‌هایی که در متن نوشته‌ایم را برای‌تان مشخص کرده‌ایم؛ علاوه بر این، هتل‌های دیگری هم در نقشه مشخص شده که در سفر به استانبول می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

چه هتلی در استانبول برای من مناسب است؟

هتل‌های نزدیک به میدان تکسیم استانبول

اگر کمی در اینترنت جست و جو کرده باشید با معروف‌ترین میدان استانبول یعنی میدان تکسیم کمی آشنا شده‌اید. ما در اینجا هتل‌های استانبول در میدان تقسیم را به شما معرفی می‌کنیم که فقط چند دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. میدانی که خواب ندارد و پر از مغازه‌ها و کافه‌هاست تا یک شب‌نشینی خاطره‌انگیز را برایتان رقم بزند. هتل 5 ستاره گرند حیات (Grand Hyatt)، هتل 4 ستاره Midtown و هتل 3 ستاره Taximistمی‌تواند گزینه خوبی برای اقامت شما در استانبول باشد.

هتل‌های استانبول نزدیک به جاهای دیدنی

برای رزرو هتل در استانبول ترکیه هتل 4 ستاره سلطانیه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این هتل به جاهای دیدنی استانبول از جمله ایاصوفیه و مسجد آبی بسیار نزدیک است.

ارزان‌ترین هتل‌های استانبول

قیمت هتل‌های استانبول از جمله موارد مهم برای مسافران این شهر است. برای رزرو هتل ارزان در استانبول هتل‌های 3 ستاره Taximist و Ottopera از بهترین پیشنهادهایی‌ست که شما را برای سفر به استانبول وسوسه می‌کند.

هتل در استانبول مناسب زوج‌های جوان

زوج‌های جوانی که برای ماه عسل‌شان تصمیم گرفته‌اند سفری خاطره‌انگیز داشته باشند و هزینه برایشان مهم است هتل 3 ستاره Taximist را انتخاب کنند مطمئنا از انتخاب‌شان پشیمان نخواهند شد.

هتل در استانبول مناسب خانواده

علاوه بر قیمت هتل استانبول، موارد دیگری هم وجود دارد که برای رزرو هتل در ترکیه مهم است؛ مناسب بودن هتل برای خانواده از جمله مواردی‌ست که می‌توان به آن اشاره کرد. دو هتل 5 ستارهRitz-Carlton و گرند حیات (Grand Hyatt Istanbul) مخصوص خانواده‌هایی است که با فرزندشان قصد سفر به استانبول را دارند.

بهترین هتل‌های استانبول برای سفر کاری

هتل 4 ستاره Midtown به خاطر داشتن امکاناتی مثل سالن کنفرانس می‌تواند برای بیزینس‌من‌ها مناسب باشد تا جلسات‌شان را به خوبی برگزار کنند.

مطالب هتل های استانبول را بخوانید