رزرو هتل در استانبول ترکیه با کارت شتابی | قیمت هتل های استانبول | تراونر

هتل استانبول


قیمت هتل استانبول، نزدیکی به جاهای دیدنی استانبول و مراکز خرید و رزرو هتل استانبول با کارت شتاب، همیشه برای مسافران ترکیه مهم بوده است. برای اقامت و رزرو هتل در استانبول ما چندین پیشنهاد داریم که براساس نیاز شما آنها را اولویت‌بندی کرده‌ایم. مثلا ارزانی هتل استانبول، نزدیکی هتل به میدان تکسیم استانبول می‌تواند جزو همین موارد باشد.

نقشه

در نقشه زیر آدرس هتل‌هایی که در متن نوشته‌ایم را برای‌تان مشخص کرده‌ایم؛ علاوه بر این، هتل‌های دیگری هم در نقشه مشخص شده که در سفر به استانبول می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

چه هتلی در استانبول برای من مناسب است؟

هتل‌های نزدیک به میدان تکسیم استانبول

اگر کمی در اینترنت جست و جو کرده باشید با معروف‌ترین میدان استانبول یعنی میدان تکسیم کمی آشنا شده‌اید. ما در اینجا هتل‌های استانبول در میدان تقسیم را به شما معرفی می‌کنیم که فقط چند دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. میدانی که خواب ندارد و پر از مغازه‌ها و کافه‌هاست تا یک شب‌نشینی خاطره‌انگیز را برایتان رقم بزند. هتل 5 ستاره گرند حیات (Grand Hyatt)، هتل 4 ستاره Midtown و هتل 3 ستاره Taximistمی‌تواند گزینه خوبی برای رزرو هتل در استانبول و اقامت در استانبول باشد.

هتل‌های استانبول نزدیک به جاهای دیدنی

برای رزرو هتل در استانبول ترکیه هتل 4 ستاره سلطانیه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این هتل به جاهای دیدنی استانبول از جمله ایاصوفیه و مسجد آبی بسیار نزدیک است و گزینه‌ی خوبی برای رزرو هتل در استانبول است.

ارزان‌ترین هتل‌های استانبول

برای رزرو هتل در استانبول ارزان بودن هتل، یکی از فاکتورهاست و قیمت هتل‌های استانبول از جمله موارد مهم برای مسافران این شهر است. برای رزرو هتل ارزان در استانبول هتل‌های 3 ستاره Taximist و Ottopera از بهترین پیشنهادهایی‌ست که شما را برای سفر به استانبول وسوسه می‌کند. برای رزرو هتل در استانبول با قیمت ارزان، می‌توانید با تراونر تماس بگیرید.

هتل در استانبول مناسب زوج‌های جوان

زوج‌های جوانی که برای ماه عسل‌شان تصمیم گرفته‌اند سفری خاطره‌انگیز داشته باشند و هزینه برایشان مهم است برای رزرو هتل در استانبول می‌توانند هتل 3 ستاره Taximist را انتخاب کنند؛ مطمئنا از انتخاب‌شان پشیمان نخواهند شد.

هتل در استانبول مناسب خانواده

علاوه بر قیمت هتل استانبول، موارد دیگری هم وجود دارد که برای رزرو هتل در ترکیه مهم است؛ مناسب بودن هتل برای خانواده از دیگر موارد مهم برای رزرو هتل در استانبول است. هتل‌های استانبول 5 ستاره‌ای مثل هتل 5 ستارهRitz-Carlton و گرند حیات (Grand Hyatt Istanbul) مخصوص خانواده‌هایی است که با فرزندشان قصد سفر به استانبول را دارند.

بهترین هتل‌های استانبول برای سفر کاری

از میان هتل‌های استانبول 4 ستاره هتل 4 ستاره Midtown به خاطر داشتن امکاناتی مثل سالن کنفرانس می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای رزرو هتل در استانبول مخصوص بیزینس‌من‌ها باشد تا جلسات‌شان را به خوبی برگزار کنند.

مطالب هتل های استانبول را بخوانید